Metroda genç kıza karşı matürbasyon yapmıştı! Başka bir taciz iddiasıyla yakalandı

İstanbul'da yaşlı bir adamın metroda seyahat ederken genç bir kıza yönelik cinsel organını çıkarıp mastürbasyon yapması sosyal medyada insanların ayaklanmasına yol açmıştı.

Metroda genç kıza karşı matürbasyon yapmıştı! Başka bir taciz iddiasıyla yakalandı

Görüntülerin ardından harekete geçen polis ekipleri, farklı bir taciz olayı sonrası yaşlı adamı gözaltına aldı. İstanbul Başakşehir'de bir süre önce iğrenç bir olay meydana gelmişti. Metroda seyahat eden genç bir kız, yaşlı adamın tacizine uğramıştı. Sosyal medya infiale yol açan görüntülerde yaşlı adamın cinsel organını çıkarıp mastürbasyon yaptığı net bir şekilde görülmüştü.

metroda-genc-kiza-karsi-masturbasyon-yapmisti-baska-bir-taciz-iddiasiyla-yakalandi.jpg

KAMARAYA ÇEKİP SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI
İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 27 Nisan'da Z.B'nin (21), metroda seyahat ederken karşısında oturan erkek yolcunun müstehcenlik içeren hareketlerini cep telefonu kamerasıyla kayda alıp sosyal medyada paylaşmasının ardından çalışma başlattı.

metroda-genc-kiza-karsi-masturbasyon-yapmisti-baska-bir-taciz-iddiasiyla-yakalandi-001.jpg

İKİ AYRI CİNSEL SUÇTAN DOSYASI VAR
Başlatılan incelemede, şüphelinin, başka bir metroda vatandaşlar tarafından darp edildikten sonra hastaneye gittiği tespit edilmişti. Kimlik bilgileri tespit edilen şüpheli M.G. (55), farklı bir taciz olayının yaşanmasının ardından gözaltına alındı. Emniyette iki ayrı cinsel istismar suçundan kaydı olduğu tespit edilen şüphelinin işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.