Motorine indirim kısa sürdü! Kallavi zam geliyor

Akaryakıt fiyatları yine güncelleniyor. Motorine gelen indirim çok uzun sürmedi. Bu gece yarısı motorine Okkalı zam gelecek.

Motorine indirim kısa sürdü! Kallavi zam geliyor

Araç sahipleri motorine indirim haberiyle sevinmişti. Ancak indirim sevince çok uzun sürmedi. Salı günü motorin fiyatlarına indirim uygulanmıştı ancak bu gece yarısı yeni zam geleceği duyuruldu. Peki güncel akaryakıt fiyatları ne kadar? Zam sonrası motorin fiyatları ne kadar olacak?

Akaryakıt fiyatları, küresel gelişmeler ve döviz kurları doğrultusunda değişmeye devam ediyor. Salı gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine 1 lira 64 kuruş indirim müjdesi verilmişti. Ancak motorine bu gece yarısı zam gelecek.

Sektör kaynaklarından yapılan açıklamaya göre 16 Kasım 2023 Perşembe gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına 1 lira 14 kuruş zam yapılacak. Benzin ve LPG fiyatlarında ise bir değişiklik beklenmiyor.

ZAMLI MOTORİN FİYATLARI NE KADAR OLACAK?

Peki bu gece yarısı motorinin litresine gelecek zam sonrası zamlı motorin fiyatları ne kadar olacak? İstanbul Ankara ve İzmir'de zamlı fiyatlar şöyle olacak:

Mortorin İstanbul'da 37.50 TL'ye, Ankara'da 38.10 TL'ye, İzmir'de ise 38,26 TL yükselecek. Benzin İstanbul'da 34,43 liraya; Ankara'da 35,07 liraya, İzmir'de ise 35,16 liraya satılıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler