PTT kartı olanlara 50.000 TL ödeme! Bugün ve yarın başvurabilirsiniz

PTT kartı olanlar için yeni bir ödeme duyurusu yapıldı. Bugün ve yarın PTT kartı ile ya da T.C kimlik kartı ile başvurana 50.000 TL ödeme yapılacak.

PTT kartı olanlara 50.000 TL ödeme! Bugün ve yarın başvurabilirsiniz

Emekli maaşı alan ve PTT kartı olan vatandaşlar için yeni bir ödeme daha var. PTT ve Aktif Bank iş birliği yaparak emekliye Özel destek ödemesi verecek. Nakit paraya ihtiyacı olan emekliler T.C kimlik kartları ile ya da PTT kartı ile başvuru yaparak 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecek. PTT düşük faizli emekli kredisi kampanyasının detayları haberimizde…

PTT'DEN EMEKLİYE ÖZEL 50.000 TL KREDİ

PTT'den emekliye yönelik yeni bir kredi kampanyası başladı. Nakit paraya ihtiyacı olanlar için PTT 50.000 TL limitli yeni destek paketi hazırlarken PTT kartı olanlar ya da T.C kimlik kartı ile başvuru yapan emekli maaşı alan vatandaşlar ödemeden faydalanabilecek. SSK bağ-kur ve 4c emeklisi için başlatılan yeni kampanyanın Tüm detayları ve başvuru şartları da paylaşıldı. Ayrıca PTT emekli kredisi kampanyasında faiz oranı 4.89 olarak belirlendi. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından alınan kararlar sonrası banka ve PTT'nin faiz oranları artmıştı. Ancak PTT bu kampanyasında yine en uygun faiz oranına sunuyor.

T.C KİMLİK KARTI İLE BAŞVURABİLİRSİNİZ

PTT emekli kredisi kampanyasına başvuru yapmak isteyenler T.C kimlik kartı ile birlikte PTT şubelerinden başvurularını yapabilir. Aynı zamanda başvuru işlemleri aktif bankacılığı ile Online olarak da yapılabiliyor. Bu bu Kredi fırsatından faydalanmak için emekli maaşı alıyor olmak yeterli. Ancak yine de kredi notuna bakılıyor. Kredi puanı 1200 puan ve üstü olan emekliler 50.000 TL emekli kredisi için başvuru yapabiliyor.

PTT'den 50.000 TL emekli kredisi alanlar için geri ödeme 36 ay vadeyle yapılıyor. Ek olarak emeklilerin istemeleri durumunda ödeme erteleme seçenekleri de devreye giriyor.