SSK ve Bağ-Kurlu emekliye 5000 TL'ye ek 12.500 TL ödeme yapılacağı açıklandı

SSK ve bağ-kur emeklisine yeni ödeme müjdesi geldi. Emeklinin IBAN numarasına 5000 TL'ye ek 12.500 TL nakit destek ödemesi yapılacak.

SSK ve Bağ-Kurlu emekliye 5000 TL'ye ek 12.500 TL ödeme yapılacağı açıklandı

SSK ve bağ-kur'lu emekli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdesi sonrasında 5.000 TL'lik ikramiye ödemesine Nihayet kavuştu. Yaklaşık 11 milyon emekli ikramiye ödemesi alırken çalışan emeklilere ödeme yapılmadı. Emekliye Cumhuriyet ikramiyesi sonrası yeni bir müjdeli haber daha var. 5000 TL ikramiye ödemesine ek 12.500 TL karşılıksız ödeme emeklinin hesabına yatacak.

Milyonlarca emekliye Kasım ayında müjdeler peş peşe geliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu 5000 TL'lik emekli ikramiyesi 14 Kasım tarihi itibariyle tamamlandı. Yani emekliler bir süredir bekledikleri Cumhuriyet ikramiyesi ödemesine Nihayet kavuştu. Şimdi emekliler için yeni ve güzel haberler devam ediyor. Yılbaşı zammı için geri sayıma geçen emeklilere Kasım ayında 2 ayrı ödeme daha yapılacak. SSK ve bağ-kur'lu emeklinin IBAN numarasına yatacak yeni ödemeler haberimizde…

EMEKLİYE 12.500 TL PROMOSYON GELİYOR

Milyonlarca emekliye Kasım ayında promosyon desteği geliyor. Bankalar yine cazip tekliflerle emeklilere özel promosyon fırsatları sunmaya devam ediyor. Emekliler için yeni desteğin miktarı 12.500 TL oldu. Yine de Türkiye tarafından yapılan duyuruya göre emekli maaşını taşıyarak 3 yıllığına ING Bank'tan alan emeklilere net promosyon 8.500 TL olacak. Ayrıca ING Bank emekliye fatura ödeme talimatına fatura başına 1000 TL olmak üzere toplamda 4.000 TL'lik daha ek promosyon verecek. Böylece emekliler ING Bank'tan toplam 12.500 TL promosyon desteği alma fırsatını yakalayacak.

emekli-odeme-2.jpg

KASIM AYI EMEKLİ MAAŞI ÖDEME TAKVİMİ AÇIKLANDI

Emekliler için diğer bir ödeme ise kasım ayı maaşları olacak. Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından bir süredir beklenen kasım ayı emekli maaşı ödeme takvimi açıklandı. Emekli Sandığı emeklilere 15 Kasım itibariyle ödemelerine kavuştu. SSK ve bağ-kur emeklisinin kasım ayı maaşları ise 17 Kasım'da ödenmeye başlayacak ve 28 Kasım’da tamamlanacak.

Önceki ve Sonraki Haberler