Vakıfban’tan 30 Kasım’a kadar başvuran emekliye 16800 TL’lik karşılıksız nakit destek

Nakit sıkıntısı çeken, ay sonunu getirmekte zorlanan emekliye Vakıfbank'tan de var. Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıyanlar 16800 TL'lik karşılıklı ödeme alacak.

Vakıfban’tan 30 Kasım’a kadar başvuran emekliye 16800 TL’lik karşılıksız nakit destek

Emekli maaşı alan ancak ay sonunu getiremeyen vatandaşlar için Vakıfbank'tan güzel haber geldi. Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıyarak 3 yıllığına müşteri olma tahahüdü verenlere banka tarafından karşılıksız ve geri ödemesiz nakit destek sağlanacak. Vakıfbank 16800 TL'lik emekli promosyonu ödemesini ek aynı zamanda düşük faizle emekli kredisi desteği ile veriyor. Vakıfbank'ın Yeni emekli kampanyası ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

7.500 TL ve üstte emekli maaşı alan vatandaşlar için kampanyalar devam ediyor. Yeni bir kampanya duyurusu daha Vakıfbank'tan geldi. Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıyan ve 3 yıllığına da buradan almayı taahhüt eden emekliler için Bankada emekli promosyonu desteği başladı. Vakıfbank'ın 6800 TL'lik promosyon desteğinin yanında 10.000 TL'den başlayan emekli kredisi kampanyası da bulunuyor. Sadece 3 yıllık maaş taahhü vermek Vakıfbank'tan destek almak için yeterli oluyor. Tüm emeklileri kapsayan duyuru Az önce yapıldı. En geç 30 Kasım'a kadar başvuru yapan emekliler anında ödeme alacak.

VAKIFBANK EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI

Milyonlarca emekliye sağladığı nakit destek ödemeleri ile öne çıkan Vakıfbank'tan Yeni emekli promosyonu duyurusu geldi. Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıyarak 3 yıllığına buradan almayı taahhüt eden emeklilere 6800 TL'den başlayan emekli promosyonu ödemesi yapılacak. Emekli promosyonu için başvuru işlemleri Vakıfbank şubelerinden mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığından rahatlıkla yapılabilecek. Vakıfbank emekli promosyon kampanyasında ek koşul aramıyor sadece taahhüt vermeniz yeterli oluyor.

vakifban1.jpg

10.000 TL'DEN BAŞLAYAN EMEKLİ KREDİSİ DE VERİLECEK

Ayrıca Vakıfbank'tan emekli müşterilerine başka bir sürpriz daha var. Emekli maaşını taşıyan Vakıfbank müşterisi olan emekliler için 10.000 TL'den başlayan emekli kredisi desteği ile sağlanacak. En uygun faiz oranı ile kredi paketleri hazırlayan Vakıfbank, emeklilere özel bir kampanyaya imza atıyor. Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıyacak ve 3 yıllık müşteri olacak emekliler 36 ay vadeli 10.000 TL ile 50.000 TL arası düşük faizli kredi desteği alabiliyor.

Hem Emekli promosyonu hem de emekli kredisi desteğinden faydalanmak isteyenler Vakıfbank şubelerinden ya da dijital bankacılık hizmetlerinden 30 Kasım'a kadar başvuru yapabilir.