Bekir Bozdağ’dan seçim itirafı

TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Şanlıurfa'da partililerle bayramlaşma programında yerel seçim sonuçlarını değerlendirmeye aldı.

Bekir Bozdağ’dan seçim itirafı

Bekir Bozdağ, "Bu mesajı doğru okumak ve gereklerini de dosdoğru yerine getirmek bizlerin birinci önceliği olacaktır. Ortaya çıkan sonucun sorumluları bizleriz" ifadelerini kullandı. TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından organize edilen bayramlaşma programına katılım sağladı. Bekir Bozdağ, burada yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı; "Ortaya çıkan sonucun sorumluları bizleriz. Bu mesajı doğru okumak ve gereklerini de dosdoğru yerine getirmek bizlerin birinci önceliği olacaktır.

bekir-bozdagdan-secim-itirafi.jpg

SONUCUN SORUMLULARI BİZİZ

Ortaya çıkan sonucun sorumluları bizleriz. Şanlıurfa ve hemşehrilerimiz değildir. O nedenle de biz bu sorumluluk bilinci içerisinde Şanlıurfamızda yeni dönemde partimizin daha da güçlenerek yola devamı için yapılması lazım gelenleri milletimizden de aldığımız mesaj ve uyarı doğrultusunda kararlılıkla yerine getireceğimizden hiçbir hemşehrimizin tereddüdü olmamalıdır” şeklinde konuştu.

bekir-bozdagdan-secim-itirafi-001.jpg

BEKİR BOZDAĞ KİMDİR?

1 Nisan 1965'te Yozgat Akdağmadeni'nde hayata gözlerini açmıştır. Babasının adı Mehmet Duran, annesinin adı Nuriye'dir. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Dinler Tarihi Bilim Dalında Yüksek Lisans yapmıştır. Daha sonra Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Bir süre kamu görevinde bulunduktan sonra serbest avukat olarak çalışmıştır. 18 Nisan 1999 seçimlerinde FP’den Akdağmadeni Belediye Başkan Adayı olan Bekir Bozdağ, FP Yozgat İl Yönetimi’ne seçilmiştir ve Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı yapmıştır. (1999-2001) Bozdağ, AK Parti Yozgat Kurucu İl Yönetimi’nde yer almıştır. Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür.