Esenyurt'ta mide bulandıran olay!

İstanbul Esenyurt'ta bir kişi, parkta oturan yaşlı bir kadına fiziksel tacizde bulundu.

Esenyurt'ta mide bulandıran olay!

Durumu fark eden vatandaşlar yakaladıkları adama adeta meydan dayağı attı. Tacizci polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken mahalle sakinlerinden Murat Büyükturan "Halk ayaklandı. Böyle sapıklar olduğu sürece biz çocuklarımızı sokağa bırakamıyoruz" ifadelerini kullandı.

esenyurtta-mide-bulandiran-olay.jpg

“ÇOCUKLARIMIZI SOKAĞA BIRAKAMIYORUZ”
Olay, geçen cuma günü Güzelyurt Mahallesi’nde bulunan bir parkta cereyan etti. İddialara göre, parkta oturan yaşlı bir kadına fiziksel tacizde bulunan adamı vatandaşlar gördüç Vatandaşların saldırması üzerine şüpheli olay yerinden koşarak uzaklaşmaya çalıştı fakat başarılı olamadı. Kaçtığı sokakta yakalanan şüpheliye vatandaşlar adeta meydan dayağı attı. Şüpheli, ihbarın ardından olay yerine gelen polis ekiplerince ifadesi alınmak üzere karakola sevk edildi. Yaşananlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına an be an yansıdı. Yaşananları anlatan vatandaş Murat Büyükturan, “Şahıs yaşlı bir teyzeye tacizde bulunmuş. Bizim vatandaşlarımız da döverek onu sokağa doğru kovalamış. Biz birkaç kez vurduk. Halk ayaklandı. Böyle sapıklar olduğu sürece biz çocuklarımızı sokağa bırakamıyoruz” ifadelerini kullandı.

esenyurtta-mide-bulandiran-olay-001.jpg
YAŞLI KADINA TACİZ

Emrah Yazman ise, “Biz esnafız, iş yerinde çalışıyorduk. Dışarıdan bir ses geldi ve baktığımızda bir şahsın mahalleli tarafından dövüldüğünü gördük. Öğrendik ki parkta yaşlı bir kadını taciz etmiş. Daha sonrasında polis geldi ve adamı karakola götürdü” şeklinde konuştu.