Cemil İpekçi defilesi göz kamaştırdı

Moda ve tekstil sektörüne katkı sağlamak amacıyla Organizatör Banu Noyan tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Thalia Natural Beauty Openstage Awards, unutulmaz bir akşam yaşattı. Ünlü modacı Cemil İpekçi’nin 50. yılını kutladığı ‘Paçavra’ adlı koleksiyonunun defilesinin ses getirdiği gecede, sektörün başarılı isimleri ödüllerini aldı.

Cemil İpekçi defilesi göz kamaştırdı

Öykü Serter’in sunuculuğunda gerçekleşen  defilede, Cemil İpekçi’nin 2022 Sonbahar – Kış “Paçavra” adlı koleksiyonunun defilesi büyük beğeni topladı. 

İlk kez bir defilesinde büyük beden manken kullanan İpekçi: “İlk defa bir defileme 46 beden bir manken çıkarttım. Bundan sonraki defilelerimde de büyük beden manken çıkaracağım. Bir dirhem et bin ayıp örter derler. Kilolu hanımlar da çok güzel giyiniyorlar. Neden illa mankenlerin zayıf ve genç olması lazım. Nefes aldığımız sürece, kendimize baktığımız sürece istediğimizi giyebiliriz” dedi.

İpekçi'nin koleksiyonunu Demet Şener, Gizem Özdilli, Ece Gürsel olmak üzere 40 profesyonel model podyumda modaseverlere sergiledi.

Finalin Zeynep Özyılmazel’le yapıldığı defile TAMEV (Toplumsal Açlıkla Mücadele ve Eğitim Derneği) yararına gerçekleşti. 

Defilenin koreografisini Banu Noyan yaptı.

"İlk Sahnem Sezen Aksu, İlk Podyumum Cemil İpekçi"

''Tuğba Özerk profesyonel modellere taş çıkarttı.''

Kusursuz fiziğiyle yıllardır mankenlikten geldiği düşünülen Tuğba Özerk, ilk ve son podyum tecrübesini bu özel gecede yaşadı. 

Cemil İpekçi ve Banu Noyan’ı kıramayan Tuğba Özerk gecenin sürprizi olarak İpekçi’nin özel hazırladığı kreasyonla podyum için hem sıradışı bir başlangıca, hem de herkese nasip olmayacak eşsiz bir jübileye imza atmış oldu.

Tecrübeli mankenlerle aynı podyumda yürüyen ve gerek zerafeti gerekse podyumdaki profesyonellere taş çıkaran yürüyüşü ile ilgi odağı olan Tuğba Özerk, defile sonrası verdiği röportajda; ''Bu benim için hayatımın en unutulmaz anlarından biri. Modellik hayatım mükemmel başladı, mükemmel bitti. Bu herkese nasip olmaz. Öncelikle hem Banu Hanım'a hemde Cemil bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. yoğun konser, sahne ve stüdyo maratonu sırasında böylesine özel bir tecrübe yaşamama vesile olan herkese minnet borçluyum.'' ifadeleriyle duygularını gazeteciler ve muhabirlerle paylaştı.

Ödüller Sahiplerini Buldu

Thalia Natural Beauty Openstage Awards’ta sektörlerinin başarılı isimleri sahiplerini buldu. Farklı sektörlerden 21 kişi ödüllerini Banu Noyan’ın elinden aldı.

Ödül Alan Kişiler:

Gökhan Kara – Akten Kozmetik Sanayi ve Pazarlama A.Ş . Yönetim Kurulu Başkanı
Nuray Marçak – İş Kadını / TAMEV (Toplumsal Açlıkla Mücadele ve Eğitim Derneği) Kurucu Başkanı
Prof Dr Ferhan Öz - Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı
Nuri Şapkacı - Ece Türkiye Eş Genel Müdürü ve CFO                                       
Serkan Selamet - Altier Education Group Yönetim Kurulu Başkanı                    
Alim Karaca - Fethiye Belediye Başkanı      
Fulden Uras - Sanatçı Kelebek Çocuklar Eğitim ve Araştırma Derneği Kurucusu ve Onursal Başkanı
Dr Ufuk Alatekin - Medikal Estetik Hekimi
Mustafa Surhay Tokoğlu - Assos Dionysos Oteller Grubu Ykb
Av. Harun Şimşek
Cenk Dağcı - Leaders Cxo Yönetim Kurulu Bşk
Şükran Şahin - Uzman Estetisyen
M.Mert Nayır - Sosyal Güvenlik Uzmanı
Opr.Dr. Naser Dadaşzade - Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı                               
Gül Sağır Aydın - Hopi Ürün Yönetim,  Pazarlama ve Crm’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
Ertan Özyiğit
Sermet Severöz - Yeme İçme Ve Lüks Seyahat Yazarı
Süreyya Üzmez - Trilye Restoran Sahibi Gurme Yazar
Ahmet San
Haldun Dormen
Mehmet Akarca - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı

Önceki ve Sonraki Haberler