Ebru Şallı ile kocası Uğur Akkuş düşman çatlattı!

Ebru Şallı ile kocası Uğur Akkuş hakkında çıkarılan boşanma dedikodularına karşın, çiftin düşman çatlatırcasına sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar olay oldu.

Ebru Şallı ile kocası Uğur Akkuş düşman çatlattı!

Ebru Şallı sosyal medya hesabından eşi Uğur Akkuş'un soyadını kaldırması ile Ebru Şallı'nın boşanma kararı aldığı iddia edilmişti.

İşadamı Uğur Akkuş'un maddi zorluklar yaşadığı iddia edilmiş ve Kuveytli yatırımcıları dolandırdığı için hapis cezasına çarptırıldığı ileri sürülmüştü.

Tüm bunlar medyada manşetleri süslerken Akkuş çifti bu iddiaları yalanlarcasına önce, Uğur Akkuş kızı, Aden Su'nun 9'uncu doğum gününü partisinde, ardından İstinye’de yedikleri yemek sonrasında verdikleri el ele fotoğraflar ile ve açıklamalar ile tüm bu iddiaların asılsız olduğunu ispat etmeye çalışmışlardı.

Akkuş çifti bu kez Dubai’ye kaçtılar.

Uğur Akkuş ve eşi Ebru Şallı, özel bir uçak ile Dubai yolculuğu sırasında çektikler fotoğrafları her zaman olduğu gibi, Ebru Şallı sosyal medya hesaplarından önce “nereye uçuyoruz acaba” arkasından “kaçıyoruz” etiketleri ile paylaştı.

Uğur Akkuş ve eşi çok önemli iş görüşmeleri için önce Duabi ardından Abu Dabi'ye geçecekler.

Yeni projelere imza atmaya hazırlanan Uğur Akkuş birkaç gün de olsa, eşi Ebru Şallı ile birlikte kaldıkları Palm Jumeriah’ta tadını çıkarmaya çalışacaklar.

Önceki ve Sonraki Haberler