Şeyma Subaşı’nın golf merakı…

İstanbul’un ilk açık hava kültür ve sanat alanı olan “YENİ BİR YAŞAM” etkinlik alanıhaftasonu MEF Uluslararası okullarına ev sahipliği yaptı.

Şeyma Subaşı’nın golf merakı…

İstanbul’un ilk açık hava kültür ve sanat alanı olan “YENİ BİR YAŞAM” etkinlik alanı haftasonu MEF Uluslararası okullarına ev sahipliği yaptı.

Okul yöneticileri, öğretmenleri, veliler ve öğrenciler Kemerburgaz Kent Ormanı, içindeki YBY alanında keyifli bir hafta sonu geçirdiler.

MEF Festivaline yüzlerce öğrenci ve ailelerigüzel havanın ve doğanın tadını çıkardılar.

MefUluslararası okulu öğrencisi MesilaIlıcalı’daannesi Şeyma Subaşı ile katıldı. Acun Ilıcalı yoğun programına rağmen festivale kısa bir sürede olsa uğradı.

Melisa Ilıcalı arkadaşları ileYby alanında kurulan oyunlar ile unutamayacakları bir hafta sonu yaşadılar,eğlenerek, doğanın ve parkın tadını çıkaran Melisa Ilıcalı en çok minder ile kayarken eğlendi..

Melisa Ilıcalı arkadaşları ile eğlenirken annesi Şeyma Subaşı ise Mini golf akademi sahasında Golf eğitmeni Nuri Ömüroğlu’undan Golf eğitimi aldı. Öncelikle golf sopasının tutumu ile başlayan kısa eğitim daha sonra topa vurma teknikleri ile devam etti.

Şeyma Şubası golf eğitimi alırken ve kızını eğlenirken çektiği görüntüleri her zaman olduğu gibi sosyal medya hesabından paylaştı…

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler