Evliliklerinin 13. Yılını böyle kutladılar

Prens William ve Prenses Kate Middleton'ın evliliklerinin 13. yılı sebebiyle, Kensington Sarayı'nın sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunuldu.

Evliliklerinin 13. Yılını böyle kutladılar

Paylaşımda, William ve Kate'in düğün gününden daha önce görülmemiş bir fotoğraf paylaşımı yapıldı. Nisan 2011'de Westminster Abbey'de yapılan düğün töreni ile dünyaevine giren Prens William ve Prenses Kate 13. evlilik yıl dönümlerini kutladılar. Prensesin sağlık durumu sebebiyle, çift şimdiye kadar karşılaştıkları en büyük zorlukla mücadele ediyor. Kate zaman alan kanser tedavisi sürecinde gizlilik isteğini sürdürüyor.

evliliklerinin-13-yilini-boyle-kutladilar.jpg
BİR DÜĞÜN FOTOĞRAFI PAYLAŞILDI

Kensington Sarayı'nın sosyal medya hesabından, düğün gününden fotoğrafçı Millie Pilkington tarafından çekilmiş yeni bir fotoğraf yayınlandı. Çiftin resmi düğün fotoğrafçısı Hugo Burnand olsa da, Pilkington da özel bir fotoğrafçı olarak görev yapmıştı. William ve Kate 20 yılı aşkın süredir birlikte olup, İskoçya'daki St. Andrews Üniversitesi'nde tanışarak önce arkadaş sonra sevgili olma yoluna girmişti. William nişanlarını duyurdukları bir röportajda, "İkimiz de birlikte çok eğlenceli vakit geçiriyoruz, her ikimiz de mizah anlayışına sahibiz" ifadelerini kullanmıştı.

evliliklerinin-13-yilini-boyle-kutladilar-001.jpg

KATE MİDDLETON HAKKINDA
Cambridge Düşesi Catherine, tam adıyla Catherine Elizabeth "Kate" Middleton 9 Ocak 1982 yılında Reading, Berkshire dünyaya gelmiştir. Cambridge Dükü Prens William'ın eşidir. Kate Middleton'ın babası Michael Francis Middleton eski bir havayolu yetkilisi ve harekât memurudur, annesi Carole Elizabeth Goldsmith Middleton ise eski bir havayolu hostesidir. Middleton'ın Philippa Pippa Charlotte ve James William adında iki kardeşi bulunmaktadır.