Şok itiraf! Eşimle para karşılığında beraber oluyorum

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci'nin Beyaz TV'de izleyici karşısına çıktığı 'Yeni Baştan' programına gelen itiraflar şok etkisi yaratmaya devam ediyor.

Şok itiraf! Eşimle para karşılığında beraber oluyorum

Gelen bazı itiraflara Esra Ezmeci bile şaşkınlığını gizleyemiyor. Programa bu defa 'Eşimle para karşılığı birlikte oluyorum' ifadelerini kullanan Simge Hanım'ın itirafı damgasını vurdu. Programdaki o anlar sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Hafta içi her gün Beyaz TV'de izleyicisinin karşısına çıkan Esra Ezmeci 'Yeni Baştan' programındaki itiraflarla sık sık sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Esra Ezmeci'nin programına bu defa telefonla bağlanan Simge Hanım'ın anlattıkları damgasını vurdu.

sok-itiraf-esimle-para-karsiliginda-beraber-oluyorum.jpg

EN AZ BİN TL VERMEZSE BİRLİKTE OLMUYORUM

Simge Hanım; “Eşim benimle birlikte olmak istediğinde ondan para istiyorum. En az bin TL vermezse birlikte olmuyorum, olmak istemiyorum' ifadelerini kullandı. Ezmeci duydukları karşısında çok şaşırdı ve dayanamayıp yeniden sordu 'Şimdi eşinizle birlikte olmak için para istediğinizi söylüyorsunuz. Bu ne zamandır böyle?' Canlı yayına bağlanan konuk bu durumun uzun zamandır böyle olduğunu dile getirdi ve 'Bazen farklı hediyeler de istiyorum. Başlarda onun da çok hoşuna gidiyordu ama artık şikayet etmeye başladı. Ben böyle ilişkiye adapte oluyorum. Sizce doğru mu yapıyorum? Maddi olarak mı zorladı bilmiyorum ama şimdi eşimin hoşuna gitmiyor' ifadelerini kullandı. Ezmeci ise 'Biraz indirim mi yapsanız? Bu adamcağıza yazık. Bu işin esprisi tabii ki ama şimdi her seferinde bu kadar da para yani bu hayat pahalılığında bir şeyi her seferinde talep ediyor olmak bir erkek için zorlayıcı…

sok-itiraf-esimle-para-karsiliginda-beraber-oluyorum-001.jpg
BİRAZ İNRİM YAPIN

Bir şeyi her zaman yaparsak o şeyin heyecanı kalmaz. Çünkü cinsellik dediğimiz şey aslında karşı tarafın birbirine sevgisini göstermesi ve bütünleşmesi. Siz hiç karşılık beklemeden bütünleşmezseniz bir süre sonra eşiniz kendini kötü hissetmeye başlar' ifadelerini kullandı.