Acun Ilıcalı anlattı; Hayatım rezil olmakla geçti

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı yakın arkadaşı olan Saba Tümer'in YouTube programı Kimseye Anlatmadıklarımı Anlatıyorum'a konuk oldu.

Acun Ilıcalı anlattı; Hayatım rezil olmakla geçti

Özel hayatı ve iş hayatına dair açıklamalar yapan Acun Ilıcalı “Hayatım skandallarla geçti” sözleriyle öyle bir anısını anlattı ki duyanlar şaştı kaldı. Acun Ilıcalı'nın Tv8 imamı ile anısı herkesi gülmekten kırdı geçirdi.

acin-ilicali-anlatti-hayatim-rezil-olmakla-gecti.jpg

"BENİM HAYATIM REZİL OLMAKLA GEÇTİ"

Kahkahalarıyla ün kazanan Saba Tümer YouTube'da Kimseye Anlatmadıklarımı Anlatıyorum adından bir program yapıyor. Programın ilk konuğu ise ünlü televizyoncu iş insanı Acun Ilıcalı oldu. Özel hayatı ve iş hayatına dair içten açıklamalar yapan Acun Ilıcalı bir anısı ile herkesi kahkahalara boğdu. “Benim hayatım rezil olmakla geçti” ifadelerini kullanan Acun Ilıcalı “Ben muhabbet edip üçüncü dakika tanımadığım insanlar oldu. Arkadaşım zannedip konuşuyorum üçüncü dakika... Ya benim başıma neler geldi bu insan tanımamaktan” şeklinde konuştu. Acun Ilıcalı “Bir gün hiç unutmuyorum. O Ses Türkiye Hasan var şampiyon olmuştu. Bir gün bir statta Hasan'ı gördüm. O Ses'in de yıldızlarını yılbaşında çıkarma kararı aldık. Gördüm statda milli maç. Dedim 'Ne yapıyorsun? Yılbaşında beraberiz. 'Ne yapacağız?' diye sordu. Dedim ne yapacaksın şarkı söyleyeceksin. 'Kim söyleyecek abi?' dedi. Sen söyleyeceksin kim söyleyecek sakın program yapma arayacaklar seni dedim…

acin-ilicali-anlatti-hayatim-rezil-olmakla-gecti-001.jpg

KONUŞTUĞUM KİŞİ HASAN DEĞİLMİŞ

Sonra Esat geldi kiminle konuştuğumu sordu. O Ses Hasan'la konuştuğumu söyledim. Bana nerede olduğunu sordu. Uzaktan gösterince onun Hasan olmadığını söyledi. Konuştuğum kişinin de ramazanda bizim kanalda çıkan imam arkadaş olduğunu söyledi” dedi. Acun Ilıcalı'nın bu anlattıkları karşısında şaşkına uğrayan Saba Tümer 'İnanmıyorum sana' şeklinde karşılık verdi. Acun Ilıcalı'da “Hayatım skandallarla geçti” diyerek yanıt verdi.