Sadettin Saran'dan Fenerbahçe açıklaması; Gelirsek şampiyon yaparız

Fenerbahçe Başkan Adayı Sadettin Saran, 48 saat içinde 500 imza toplayabildiklerini ifade ederek, "Göreve gelirsek ne sabır ne de süre istiyoruz. Fenerbahçe’yi şampiyon yapacağız" şeklinde konuştu.

Sadettin Saran'dan Fenerbahçe açıklaması; Gelirsek şampiyon yaparız

Fenerbahçe Başkanlığına adaylığını duyuran İş İnsanı Sadettin Saran, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlediği lansmansa kongre üyeleriyle bir araya geldi. Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu eski Başkanı Vefa Küçük de toplantı da yer alarak Saran’a desteklerini gösterdi.

sadettin-sarandan-fenerbahce-aciklamasi-gelirsek-sampiyon-yapariz.jpg
“OYUNCULARIMIZA UZANAN ELLERİ KIRMASINI BİLİRİZ”

Fenerbahçe’yi şampiyon yapmak için çalışacaklarını belirten Sadettin Saran, adaylık süreci ile ilgili bilgiler vererek, "Kasım ayında Ali Koç ile buluştum. Maddi manevi çok büyük emek verdiniz, bu işi öğrendin, devam edeceksen biz arkandayız ancak devam etmeyecekseniz biz bu işi çok iyi yaparız ve göreve talibiz dedim. O da, ’Çok iyi yapacağına ben de inanıyorum’ dedi. Kulüp bilançolarına, defterlere bakmamız için resmi olarak aday olmamız gerekiyordu. Takım şampiyonluğa gidiyor, kongre sürecine de sokmak istemiyoruz ama madem öyle dedik 48 saatte büyük teveccühle 500 imzayı topladık. Bunun için de çok teşekkür ediyoruz. Göreve gelirsek ne sabır ne de süre istiyoruz. Fenerbahçe’yi şampiyon yapacağız. Hem saha içinde hem saha dışında mücadele ediyoruz. Oyuncularımıza uzanan elleri kırmasını biliriz" şeklinde ifadeler kullandı.

sadettin-sarandan-fenerbahce-aciklamasi-gelirsek-sampiyon-yapariz.jpeg

“FENERBAHÇE HİÇBİR ŞAHSA AİT DEĞİLDİR”
Fenerbahçe için birlik beraberlik mesajı beren 59 yaşındaki ünlü iş insanı, "Fenerbahçe hiçbir şahsa ait değildir. Fenerbahçe sizindir Fenerbahçe bizimdir. Fenerbahçe hepimizindir" ifadeleriyle konuşmasını bitirdi.