En Üst Reklam

Gastronomi Turizmi Derneği, Balıkesir Kahvaltı Festivali tanıtım etkinliği düzenledi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gastronomi Turizmi Derneği, Balıkesir Kahvaltı Festivali tanıtım etkinliği düzenledi
“Balıkesir Kahvaltısı” ve “Uluslararası Balıkesir Kahvaltı Festivali” tanıtım etkinliği 20 Mayıs 2022 tarihinde Crowne Plaza Harbiye / İSTANBUL yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Gastronomi Turizmi Derneği temsilcileri ve basının yer aldığı tanıtım etkinliğine yoğun katılım dikkati çekti.

İki yılı aşkın süredir Balıkesir Valiliği koordinasyonunda yürütülen Marka Şehir Balıkesir çalışması kapsamında “Lezzet Dolu Balıkesir” mottosuyla Balıkesir’in gastronomik değerleri ön plana çıkarılıyor.

Balıkesir Valiliği, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Güney Marmara Kalkınma Ajansı, Balıkesir Sanayi Odası, Balıkesir Ticaret Odası, Balıkesir Ticaret Borsası ve Gastronomi Turizmi Derneği işbirliği ile yürütülen Gastronomi Şehri Balıkesir projesi ile Balıkesir’in kahvaltılık ürünleri “Balıkesir Kahvaltısı” çatısı altında markalaşıyor.

Balıkesir Lezzetleriyle Bir Kahvaltı Şehri

Balıkesir Kahvaltısı, karadut suyu ikramıyla başladı.

Coğrafi işaretli ürünler de dahil olmak üzere, 30 çeşit yöresel ürünü barındıran Balıkesir kahvaltısı katılımcılardan tam not aldı.

Balıkesir Kahvaltısı” ve “Uluslararası Balıkesir Kahvaltı Festivali”nin program akışı içerisinde İlker AYRIK - Sunucu, Oyuncu, Gürkan BOZTEPE - Gastronomi Turizmi Derneği Başkanı, Rahmi KULA - Balıkesir Ticaret Odası Başkanı, Yücel YILMAZ - Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı, Hasan ŞILDAK - Balıkesir Valisi konuşmacı olarak yer aldı.

Tanıtım etkinliğine katılan basın mensuplarına, çalışmalarımızda bize destek veren Gastronomi Turizmi Derneği’ne ve Balıkesir Kahvaltısı çalışmalarında destek veren firmalara hediye takdimi ve hatıra fotoğraf çekimi ile program sonlandı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Lastiği patlayan otomobil tarlaya devrildiÖnceki Haber

Lastiği patlayan otomobil tarlaya devril...

Rüzgargülü filmi 27 Mayıs'ta gösterime giriyorSonraki Haber

Rüzgargülü filmi 27 Mayıs'ta gösterime g...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar